KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Foto 13546009
nr 1354 6009
Foto
1920-tal, Hansa flygplan, flygformation, Sverige, 37x55cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 18:20:54
100 kr
150 kr